6831 sayılı kanunun 17.maddesine göre “Rüzgar Ölçüm Direği, Rüzgar Santrali Ön İzin ve Kesin İzni ile Hidroelektrik Santrali Ön İzin ve Kesin İzin, Depolama Sahası İzni” başvuruları yetkimiz dahilinde firmamız tarafından yapılmaktadır.
Sektörün önde gelen firmalarına gerek arazi çalışmalarında gerekse ofis çalışmalarında danışmanlık vererek en kısa sürede çözüm odaklı sonuçlar elde etmeyi hedeflemekteyiz.
Yapılması planlanan sahayla ilgili mülkiyet, yol durumu ve gerekli tesislerle alakalı öncelikle saha çalışması yapılır. Sahada yapılan çalışmalar bilgisayar ortamına aktarılarak bölgeye ait orman kadastro, meşçere, uydu ve 1/25000 ölçekli memleket haritalarına aplike edilerek başvuru sahasının hattı ortaya çıkarılmış olur. Buna göre orman sayılan yerler için ilgili evraklarla birlikte başvuru dosyası hazırlanır. Hazırlanan dosya için Orman Mühendisleri Odası’ndan onay alınarak ilgili Orman Bölge Müdürlüğü’ne izin onayı için başvuru yapılır. Teşkilatın tüm aşamalarında dosya takibi yapılarak iznin mümkün olan en kısa sürede sonuçlanması için gerekli görüşmeler yapılır.
 

Yeşilin Mühendislik Hali

Yaptığımız tüm uygulamalarımız ile gerek doğaya ve gerek insanların yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar gerçekleştiririz.

Bazı Çalışmalarımız

Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

landscaper-homepage-work-01