DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Karagöz Ormancılık Peyzaj İnşaat Taahhüt Ticaret kurulduğu günden bugüne kendine özgü çizgisi, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı, uzman ve tecrübeli kadrosuyla proje ve anahtar teslimi hizmetler sunarak sektördeki yerini hızla büyütmektedir.Hedefimiz, gelişen dünyamızda tüm teknolojik yeniliklere ve işbirliklerine açık, genişleyen pazar ağı ve artan ürün yelpazesi ile zorlu rekabet koşullarına ayak uydurabilen, bu amaç doğrultusunda modern yönetim stratejileri ve çağdaş çalışma sistemleri uygulayan bir firma olmak ve bu vasıfları korumak için çaba sarf etmektir.Amacımız ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak müşteri tatmini ve mutluluğu için etkin bir hizmet anlayışı geliştirmek, işimizin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalarak kalıcı başarılara imza atmaktır.

 1. MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR

 2. KALİTEDE BİRİNCİYİZ

 3. REKABETÇİYİZ

 4. HEP BERABER BAŞARIRIZ

 5. SONUCA ODAKLIYIZ

 6. GÜCÜMÜZÜ DEĞİŞİMDEN ALIRIZ

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve ortaklarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bulunduğu sektörlerde lider olmak.KARAGÖZ’de, yurt içinde ve yurt dışında, istihdamdan işletmeye kadar her şey MİSYON, VİZYON ve DEĞERLERİMİZ tarafından belirlenir.

KARAGÖZ GRUP FİRMALARINDA ÖNCELİKLİ DEĞERLER

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Standartlarımızı uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayandırmaktayız. Toplam kalite yönetimini esas alarak yönetim biçimimizin her basamak ve aşamasında kaliteyi kullanır, bunları da sürekli iyileştirmeyi hedef alırız.

Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, firmamız tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dâhil edilir.


çalışanlarımız
KARAGÖZ ÇALIŞANLARI

Firmamız, tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser; çalışanlarının şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlar. Sahip olduğu yüksek beceri sahibi personel ve işgücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu, Firmamızın değişmez inancıdır. Bireylerin performansını geliştirmede eğitimin önemli bir unsur olduğunu ve aynı zamanda bu performansın, firmamız ve müşterilerinin gurur duyabilecekleri başarılı projelere dönüşeceğini kabul eder.


toplumsal
Toplumun iyi bir üyesi olmak

Yurt içinde ve dışında, endüstriyel, ticari ve altyapı tesisleri için yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren firmamızın misyonu, çalıştığı yerlerdeki toplumlar ile sürekli iç içe olmak ve bu toplumlara katkısını sürekli arttırmaktır. Sosyal etki yönetimi, bir projenin planlanan ve planlanmayan sosyal sonuçlarını belirleme, izleme ve yönetme sürecini kapsar. Hedefi, daha sürdürülebilir ve adil bir ortam meydana getirmektir.

güvenlikGüvenlik

“Sıfır Kaza” politikası bizim için hem bir hedef hem de bir başarıdır. KARAGÖZ, ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.

Hız hız-karar

Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

tkyToplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetim Sistemi, hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Bu özellikler, aşağıda belirtilmiş proje bazlı yönetim ve süreç yaklaşımları kullanılarak kazanılmış ve kalite yönetim sistemine başarı ile entegre edilmiştir:

 • Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek,

 • Ortak gaye ve yön oluşturmaya liderlik ederek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışanların tamamıyla dâhil olabilecekleri ortamı yaratmak ve bu ortamı korumak,

 • KARAGÖZ üyelerinin, tüm seviyelerde, FİRMAMIZ organizasyonun esasını teşkil ettiklerinin bilincinde olmak ve onların tam katılımı ile yeteneklerinin KARAGÖZ’ün kalite başarısı için kullanılmasını sağlamak,

 • Arzu edilen sonuçlara daha verimli şekilde ulaşmak için faaliyetleri ve ilgili kaynakları tek bir süreç olarak yönetmek,

 • Birbiri ile ilişkili süreçleri, FİRMAMIZIN kalite hedeflerini başarmada etkililiğine ve verimliliğine katkıda bulunan bir sistem olarak tanımlamak, anlamak ve yönetmek,

 • Firmamızın genel performansının, organizasyonumuzun daimi bir hedefi olarak sürekli iyileştirilmesini sağlamak,

 • Veri ve bilgilerin analizine dayanan etkili kararlar almak,

 • Tedarikçiler ile, ortak değer yaratmak için, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmak.

Bazı Çalışmalarımız

Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

landscaper-homepage-work-01