Ağaç Kökü Parçalayıcı

Çeşitli nedenlerden dolayı kesilmiş ağaçların kökleri kesim sırasında alınamadığı için gerek sokak ve caddelerdeki kaldırımlarda -özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde- gerekse park ve bahçelerde yeni fidan dikimine engel olmaktadır. Karagöz Ormancılık bünyesinde bulunan SP 50 kök frezesi kolay manevra kabiliyeti sayesinde sokak, cadde ve bahçelerde kesimlerden kalmış ağaç köklerinin parçalanarak, yok edilmesine olanak sağlamaktadır.

Kök Parçalama Ataşmanı.
Çiftçilerinde Yanındayız.
R-TOP SP50 KÖK YONGALAYICI
 
SP 50 kök frezesi, 50 cm. çevreye sahip ağaçların köklerini parçalayarak , yeni dikilecek fidanlar için alan oluşturulabilmektedir. Daha büyük çaptaki ağaçlar için ise, sadece pozisyon değiştirerek, kökün farklı yerlerinden delerek işlemi tamamlayabilmektedir.
SP 50’nin 2 taraflı bıçak sistemi sayesinde, adeta vida gibi kökü kavrayarak 70 cm. derinliğe kadar inebilmektedir. Ekstra bir aparat eklenerek, frezenin daha derine inmesi sağlanabilmektedir.Belediyeler, kamu kuruluşları, peyzaj firmaları, bahçeler için kullanıma uygundur.
Kök Parçalama Ataşmanı.
Kamu veya özel sektörün ihtiyaç duyduğu tüm kent ormancılığı konularında yanında olmaya devam eden Karagöz Ormancılık yine bir ilke imza atarak dendrokültürel değişimin ve yenilenmenin önünü açacak bir hizmet ile sizlerin yanındadır.
Çiftçilerinde yanındayız
Bahçelerinde kavak veya meyve ağacı ile iştikal olan çiftçilerimiz dönüşüm gerekliliğinde veya üretim sonlarında ihtiyaç duyulan kökten kurtulma işinde yanlarında olacağız.

Bazı Çalışmalarımız

Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

landscaper-homepage-work-01