Emprenyeli Kazık
Vakumlu kaplarda emprenyelenen ürünlerimiz, silinmiş sarıçamlardan imal edilmiştir.
Emprenye, krom ve arsenik içermeyen vakum ve 12 bar basınç sistemiyle uygulanan yeni nesil ahşap korucuyu maddedir. Avrupa ve ABD’de yönetmeliklerin krom ve arsenik kullanımına yönelik getirdiği kısıtlamalara bağlı olarak geliştirilen emprenye maddesi, uzun yıllar süren arazi ve laboratuvar testleri sonunda etkinliği kanıtlanmış, metal aksamda korozyona neden olmayan, yağmura, suya ve böceklenmeye karşı dirençli tek koruyucu maddedir. ABD, Avrupa ülkeleri, Avustralya, Japonya vb. ülkelerden onay belgelerine sahiptir.

  Evin içi güzel. Ya Bahçen?
  Evinize yeterince özen gösteriyorsunuz, fakat unutmayın ki şehriniz ve bahçenizde sizin yaşam alanlarınız. Gelin yaşamınızı hem görsel olarak güzelleştirelim ve hemde zevkli hale getirelim.
   
  Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmış, büyük ve özellikte bitkisel ve yapısal peyzajın uzmanı konumuna yükselmiştir. alışılagelmişin dışında uygulamaları ile kendinden söz ettiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Projelendirme aşamasında, mühendislik ilmini entansif olarak kullanan firmamızın, çözüm önerilerine sizde hayret edeceksiniz. Bizim ile irtibata geçtikten sonra düşük maliyetler ile işlerinizi nasıl hızlı seyrettiğine ve çözüme kavuşacağına şahit olacaksınız.

   

  Emprenyeli kazık imalatımız, rakiplerine kalitede fark atıyor.

   
  Emprenye maddesi, insanların temas halinde olacağı tüm ahşap birimlerde güvenle kullanılmaktadır; İnşaat sektörü, çevre düzenleme, park, bahçe, çocuk oyun elemanları, iskele üstü ahşapları, çiftlik binaları, hayvan barınakları, sera kerestesi, bağ kazıkları, organik tarım ve tatlısu içinde kullanılan ahşaplar, ambalaj/kargo ahşapları, konteyner, yük vagonları vb. tüm ahşap elemanlar gibi çok geniş kullanım alanlarına sahiptir.
  Peyzaj ve benzeri yapısal çalışmalarınızda kullanım amaçlı 6cm ile 20 cm çap aralığında değişken boyutlarda emprenye kazık satışımız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Son Proje ve Haberler

  Sektöre başka bir bakış açısı getiren Firmamızı takip edin.

  Kök Yongalama

  Yeniden bir ağaca yaşam alanı açın

  Kök Parçalayıcı

  Bir şekilde yaşama kabiliyetini kaybetmiş olan ağaçların kesilmesi ve alandan uzaklaştırılması gerekmektedir.

  Peyzaj

  Peyzaj Projelendirme ve Uygulamada Kalite

  Alan Düzenleme

  Peyzaj planlama (yapısal, bitkisel, sulama) projelendirme ve uygulama alanlarında üstün hizmet satın alabileceğiniz firmayı buldunuz.

  Bazı Çalışmalarımız

  Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

  landscaper-homepage-work-01