Siz Hayal Edin !

Biz gerçeğe dönüştürelim. İsterseniz İsteklerinize göre bizde hayal kurabiliriz.
Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, kurulduğu günden bu güne, gerek özel ve butik projelerde, gerek büyük taahhüt projelerinde büyük başarı yakaladığı sayısız projede yer almıştır. Yer aldığı tüm projelerde, tam bir müşteri memnuniyeti sağlamıştır. mimari tasarımlarında agresif ve çılgın hayalleri gerçeğe dönüştürmedeki kabiliyet ve yeteneği ile rakiplerinden ayrılarak, sektörün konusunda, ayrı bir noktada kendine yer ayırmıştır.
lawn-care-01
tree-service-02

Bazı Çalışmalarımız

Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

landscaper-homepage-work-01Kök Yongalama

Yeniden bir ağaca yaşam alanı açın

Kök Parçalayıcı

Bir şekilde yaşama kabiliyetini kaybetmiş olan ağaçların kesilmesi ve alandan uzaklaştırılması gerekmektedir.

Peyzaj

Peyzaj Projelendirme ve Uygulamada Kalite

Alan Düzenleme

Peyzaj planlama (yapısal, bitkisel, sulama) projelendirme ve uygulama alanlarında üstün hizmet satın alabileceğiniz firmayı buldunuz.

Evin içi güzel. Ya Bahçen?
Evinize yeterince özen gösteriyorsunuz, fakat unutmayın ki şehriniz ve bahçenizde sizin yaşam alanlarınız. Gelin yaşamınızı hem görsel olarak güzelleştirelim ve hemde zevkli hale getirelim. Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmış, büyük ve özellikte bitkisel ve yapısal peyzajın uzmanı konumuna yükselmiştir. alışılagelmişin dışında uygulamaları ile kendinden söz ettiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Projelendirme aşamasında, mühendislik ilmini entansif olarak kullanan firmamızın, çözüm önerilerine sizde hayret edeceksiniz. Bizim ile irtibata geçtikten sonra düşük maliyetler ile işlerinizi nasıl hızlı seyrettiğine ve çözüme kavuşacağına şahit olacaksınız.

Yeşilin Mühendislik Hali

Yaptığımız tüm uygulamalarımız ile gerek doğaya ve gerek insanların yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar gerçekleştiririz.