Ağaçlarımız Sağlıkla Büyüsün !
Budama bir organ yenilenmesidir. Doğru zaman ve teknikle yapılan budama ağacınıza sağlık katar.
Odunlaşmış bitkilerde kırık, ezik, hastalık, sık ve eğri büyümekte olan dallar budanarak ağaçlara düzgün şekiller verilir. Meyve ağaçlarında kaliteli çiçek açmasını ve meyve alınmasını etkiler. Bahçelerdeki süs ağaç ve çalılarının budama ile şekilleri ve güzellikleri muhafaza edilir.            

  Bazı Çalışmalarımız

  Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

  landscaper-homepage-work-01  Ağaç budama kent ağaçları için bir zorunluluktur. Ağaçlarınızın formunun düzgün, Ömürlerinin uzun olmasını sağlayın.
  Düzgün bir taç budaması yapıldıktan sonra, iyi bir toprak işlemesi, sulama ve gübreleme ile yeter miktarda meyve dal ve dalcıklarının meydana gelmesine yardımcı olunmalıdır.  Büyümenin Yönü ve Şekli Kontrol Edilebilir.
  Ağaçlarınızın büyüme şekli sizin yaşam alanınızı mı etkiliyor? Gelişimini beğenmiyor musunuz? Ağacınızın gövdesi cılız iken çok mu boylanmış?Ağaçlarınıza Kot Budama, Alle Budama, Sağlık Budaması, Işıklandırma Budaması, Form Budaması yapalım gelişimlerini kontrol altına alalım. Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmış, büyük ve özellikte bitkisel ve yapısal peyzajın uzmanı konumuna yükselmiştir. alışılagelmişin dışında uygulamaları ile kendinden söz ettiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Projelendirme aşamasında, mühendislik ilmini entansif olarak kullanan firmamızın, çözüm önerilerine sizde hayret edeceksiniz. Bizim ile irtibata geçtikten sonra düşük maliyetler ile işlerinizi nasıl hızlı seyrettiğine ve çözüme kavuşacağına şahit olacaksınız.