2010 yılında İstanbul’da kurulan Karagöz Ormancılık olarak üç farklı alan da yürüttüğümüz sektörel çalışmalarımızı 11 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Karagöz Ormancılık, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ormancılık sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Karagöz Ormancılık olarak bize ulaştığınız ilk andan itibaren çözüm ortağınız olarak çalışmalarımıza başlamak nihai doğrultularımızdandır. Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Ormancılık alanında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Karagöz Ormancılık, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Gökay Karagöz

Karagöz Ormancılık

Peyzaj

Peyzaj Projelendirme ve Uygulamada Kalite

Alan Düzenleme

Peyzaj planlama (yapısal, bitkisel, sulama) projelendirme ve uygulama alanlarında üstün hizmet satın alabileceğiniz firmayı buldunuz.

Kök Yongalama

Yeniden bir ağaca yaşam alanı açın

Kök Parçalayıcı

Bir şekilde yaşama kabiliyetini kaybetmiş olan ağaçların kesilmesi ve alandan uzaklaştırılması gerekmektedir.