Dış Mekan Ahşap Ürün Üretimi

Bahçeniz Ahşap Ürünlerimiz ile Isınsın !
Ahşabın zerafeti içinizi ısıtacak? Oturma grupları, pergoleler, kamelyalar ve daha niceleri.
Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, bünyesindeki Ahşap ürünler atölyesinde, siz değerli müşterileri için özel tasarlanmış veya hazır ürünleri, sunmaktan memnuniyet duyar. Esenyurt, Akçaburgaz Mahallesinde bulunan Atölye ve Showroom alanımızda, size en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Dış mekan mobilyalarımızda 1. sınıf ağaçları kurutup, vakumlu emprenye tesisimizde ilaçlayarak beğeninize sunarız.
Çocuklar için iyi anılar üretiyoruz!

Küçük bir çocuğun uzay mekiğiyle aya yolculuk yaptığı, bir Orta Çağ şatosunda şövalye olup kötülerle savaştığı ya da balta girmemiş ormanlarda maceralara atıldığı hayaller gibi, Park Kent Mobilyaları ile çocuklarımızın hayallerini gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz işin ne denli önemli ve sorumluluk gerektirdiğinin farkındayız. Bizler; kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığımız her yeri güzelleştirmeye kararlıyız. Siz de bize ortak olun.                                                

  Bazı Çalışmalarımız

  Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

  landscaper-homepage-work-01