Şirketimizce canlı bahçe ve çit yapımına uygun bitki ve ağaç türleri olarak her açıdan destek vermekteyiz,aşağıda yaygın olarak kullanılan ağaç ve bitki örneklerini görebilirsiniz,daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Bahçe duvarı olarak yaygın şekilde kullanılan leylandi bitkisi,kolayca budanabilir,sık dokusuyla rüzgarı keser,her mevsim yeşil kalır ve ses ve gürültü kirliliğini engeller.
Ateş dikeni,halk arasında meyveleri köpek elması olarak da bilinen,boyu 3 metreye kadar uzanabilen,ince ve oval yapraklı bir bitkidir.Çit oluşturmak için yaygın kullanılır ve güzel bir görüntüye sahiptir.Salkım şeklinde çiçekler açar ve dikenli bir çalıdır. Bol ışığa, az suya ihtiyaç duyar,üzüm salkımı şeklinde meyveleri olur.
Kurtbağrı bitkisi,doğal çit yapısına oldukça uygun,sıcak ve soğuğa dayanıklı,budama ve şekillendirmeye cok uygun,beyaz ve kokulu çiçeklere sahip ve ülkemizde doğal olarak yetişen bir türdür.
Genellikle piramitsi bir görünüm sergileyen mazı ağaçları,dalları yatay veya yukarı doğru büyüyen, ve kronik bir tepe oluşturan bir ağaç türüdür,kolayca budanır,çit ve bahçe düzeninde güzel bir görüntü sağlar.Kentlerin kirli havasından etkilenmez,20’şer cm aralıklarla ekilerek,duvar biçiminde oluşturulur. Gövde kahverengidir. Yapraklar parlak yeşil renkte kalın, kenarlara düzenli dizilişlidir. Yeni sürgünler alev kırmızısı renktedir. Bitkinin adı buradan gelmektedir. Park ve bahçe düzenlemelerinde ilkbahardaki gösterişli rengi nedeniyle vurgu amaçlı soliter veya gruplar halinde kullanılırlar! 

Kök Yongalama

Yeniden bir ağaca yaşam alanı açın

Kök Parçalayıcı

Bir şekilde yaşama kabiliyetini kaybetmiş olan ağaçların kesilmesi ve alandan uzaklaştırılması gerekmektedir.

Peyzaj

Peyzaj Projelendirme ve Uygulamada Kalite

Alan Düzenleme

Peyzaj planlama (yapısal, bitkisel, sulama) projelendirme ve uygulama alanlarında üstün hizmet satın alabileceğiniz firmayı buldunuz.

Bazı Çalışmalarımız

Sizin İstediginiz Şekilde Projelendirip Uyugulamasını Yapmaktayız. Yaptığımız Tasarımın Merak Ettiğiniz Her Köşesini En İnce Ayrıntısına Kadar İnceleyebilir Böylelikle Uygulama Sonrasında İstenmedik Sürprizler İle Karşılaşmazsınız..

landscaper-homepage-work-01İletişime geçin

Biz ve seçkin tedarikçilerimiz, sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunarız. Ekip, ekipman ve araç parkımız ile işlerinizi hızlı, kaliteli, ucuz ve başarı ile tamamlarız.

Bizim ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, ürün veya hizmetinize kavuşuncaya kadarki tedarik sürecinizin her anında, benimsemiş olduğumuz Toplam Kalite Yönetimi anlayışımızı hissedecek, siz keyfini sürerken biz işlerinizi hızlıca halledeceğiz. Doğaya ve yeşile mühendislik katan firmamız ülkemiz çok değerli firmaları ile başarılı projeler gerçekleştirmiş ve çok büyük projelerin altından kolaylıkla kalkmıştır.

Biz Size Ulaşalım!

Bizim ile iletişime geçtiğinizde hemen bir ekibimizi programlar ve keşfe göndeririz.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    İletiniz

    Telefon Numaranız