Aramanızı Bekliyoruz.

Bize ulaştığınız anda aklınıza takılan soruların cevaplar bulacağını, işlerin çok kolay ilerleyişine tanıklık edeceğinizi, olmaz denilen projelerin gerçekleşeceğini göreceksiniz. Çünkü biz bunu hep yapıyoruz. Hatta bazen artık abarttığımız da olmuyor değil. Biz çalışırken çok eğleniyoruz.


Bizi Arayın

 • 0212 572 9949
 • 0532 545 1076
 • 0532 281 3161
 • PAZARTESİ-CUMARTESİ (8AM-6PM)


Konumumuz

İLETİŞİME GEÇ

Biz ve seçkin tedarikçilerimiz, sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunarız. Ekip, ekipman ve araç parkımız ile işlerinizi hızlı, kaliteli, ucuz ve başarı ile hallederiz. Bizim ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, ürün veya hizmetinize kavuşuncaya kadarki tedarik sürecinizin her anında, benimsemiş olduğumuz Toplam Kalite Yönetimi anlayışımızı hissedecek, siz keyfini sürerken biz işlerinizi hızlıca halledeceğiz. Doğaya ve yeşile mühendislik katan firmamız ülkemiz çok değerli firmaları ile başarılı projeler gerçekleştirmiş ve çok büyük projelerin altından kolaylıkla kalkmıştır.

BİZ SİZE ULAŞALIM

Bizim ile iletişime geçtiğinizde hemen bir ekibimizi programlar ve keşfe göndeririz.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  Telefon Numaranız

  Görüşler

  İşte mutlu müşterilerimizin Hakkımızda Söylediklerinin Bazıları:

  Karagöz Ormancılık Peyzaj, ilk mesire alanımıza geldiğinde sadece hayallerime yakın bir şeyler başarabileceğine emindim. Gittiklerinde ise hayallerimin çok ötesine geçmişlerdi.

  İlker Dinçboğaz

  Orman İzin Dosyalarında yönetmeliğe olan hakimiyetleri, hızlı çözümleri ve takip sağlamaları nedeniyle firmamız değişmez müşaviridir.

  İmaj Harita

  GSM Baz İstasyon Projeleri Orman İzin İrtifa işlerinde Tek tedarikçimiz olan Karagöz Ormancılık ve Peyzaj, ileride bulunacağımız birçok projede yine değişmez partnerlerimizden olacaktır.

  Ada İletişim

  Uzun zamandır ortak çalışmalarımız süren Karagöz Ormancılık ve Peyzaj ile yaptığımız ortak çalışmalarımızdaki uyum ile işlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

  Elen Peyzaj

  Uyguladıkları Peyzaj İle Satışlarımıza Kattıkları Destek İçin Kendilerine Teşekkür Ederiz.

  Grena Suadiye